ÇİT GRASS

Geçmişten gelen birikimlerimizi yenileyerek, zaman ilerledikce birikimlerimize yeni deneyimlerimizi de ekleyerek büyüyoruz. Hedefimiz, zevklerinize göre doğru olanı yaparak sizlerle birlikte mutlu olabilmek. Sahip olduğumuz misyon; işimizin gerektirdiği etik ilkelere bağlı kalarak ve müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutarak, disiplinli, ciddi ve uzun ömürlü bu yapıyı sürdürmektir.
ÇİTGRASS – ÇİM – Dekoratif Çim Sistemleri ÇİTGRASS çim çit, dekoratif, dayanıklı ve sağlam yapısı ile günümüzde oldukça sık tercih edilen bir çim türüdür. Çim ve çit’in birleşiminden meydana gelen ürün dekoratif çim adı ile bilinmektedir. Suni çimden üretilen ÇİTGRASS çim ürünümüz, alternatif mekanların iç ve dış bölümlerinde dekoratif çim bölmeler oluşturarak yapıya farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Özel PVC malzemeden üretilen çitgrass paslanmaz tel üzerine uygulanmaktadır. Çitgrass çim Özellikleri Dekoratif çim özellikleri olarak sıralamak gerekirse; suni yapısından dolayı solmaz, yanmaz, dökülmez ve bozulmaz bir çim sistemi olarak tanımlayabiliriz. En büyük tercih sebepleri olarak bu özellikleri sıralayabileceğimiz dekoratif çim kendi ürünümüzdür. dekoratif çim Çitgrass güvencesi ile güvenle kullanabilirsiniz. Çitgrass çim Kullanım Alanları; Bireylerde doğal çim algısı yaratabilen bir ürün olarak dekoratif çim kaplama sistemleri, spor sahaları, oyun parkları, teraslar, bahçeler, havuz çevreleri, kafeterya ve restoranların bahçe kısımlarında, site ve villaların çevre düzenlemelerinde, yol kenarlarında, duvar ve cephe kaplamalarında kullanılmaktadır. Akla gelmeyen daha pek çok alanda kullanılabilecek olan bu ürün, özellikle yeşilin birey üzerinde yarattığı huzuru müşterilerine hissettirmek ve bu huzuru yaşamak isteyen müşterilerin tercih ettiği mekânlar olmak istediklerinden, hizmet kesiminin kaçınamadığı dekorasyon unsurudur.

Vizyonumuz

ÇİT GRASS sunduğu kalite ve estetik anlayışı ile sektöründe öncü bir kuruluştur. En kaliteli ürünü en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin yatırımlarını ve bütçelerini korumalarını sağlamak; sektörlerinde daha rekabetçi olabilmeleri için kendi içlerindeki süreçleri kısaltmak; bu süreçleri doğru yöneterek Çimli Çit ve Yapı sektöründe doğru adımlar atmalarını mümkün kılmak.


  • Kaliteli ve Dayanıklı Ürün
  • Uygun ve Erişilebilir Fiyat
  • Memnuniyet Garantisi
  • Türkiye’nin Her Yerine Satış Hizmeti.

POLİTİKAMIZ

Uygun fiyata temin edebilirsiniz.

ÇİT GRASS Kaliteli çimli çit ürünleri

Türkiye’nin her yerindeki satış ağımız ile ihtiyacınızı zamanında karşılıyoruz.

Dekoratif Çimli Çit Ürünleri Bakım Gerektirmez

Mutlu Müşteri politakımız ile

NELER YAPTIK ?

0
İHRACAT
0
UYGULAMA
0
Kurumsal Proje
0
E - Ticaret Siparişi

Çitgrass çim Genel Özellikleri;

Çitgrass

Çitgrass, 1,5 mm kalınlıktaki çift sarımlı tellerin çim formundaki saçaklandırılmış  UV korumalı PVC ile elde edilmektedir. PVC, yoğunluğu 1,5 g/cm³ olan, kopma uzaması % 5-8 arasında değişen, darbe dayanıklılığı 10 ila 30 arasında olan, uzun süreli çalışmalarda 60 santigrat, kısa süreli çalışmalarda 80 santigrat maximum çalışma sıcaklığı sunan, sürtünme katsayısı ve havadan aldığı nem düşük olan bir materyaldir. Bütün bu özellikleri taşıyan PVC, sağlam, hafif, ateşe dayanıklı, uzun ömürlü, ekonomik, çevreyle dost bir malzeme olarak Çitgrass kaplama sistemlerinde kullanılmaktadır. Böylece PVC’nin sağladığı özellikleri taşıyan bir ürün ortaya çıkmaktadır. Karbon ayak izi olarak adlandırılan, atmosfere yayılan karbon miktarı olarak değerlendirildiğinde de, çevre dostu bir ürün olduğu görülmektedir. Bu önemle üzerinde durulması gereken bir konudur. Zira atmosfere yayılan karbon, insan sağlığını olumsuz etkilemekte ve yaşanılır bir dünyayı tehdit eden unsurların başında gelmektedir.

Çitgrass çim üretiminde kullanılan 4 x 4 cm göz aralığına sahip çift sarımlı tellerinin bir özelliği de, bu tellerin sıcak daldırma galvanizli olmasıdır. Sıcak daldırma galvaniz yöntemi, ergimiş haldeki çinkonun içine telin daldırılmasıyla gerçekleştirilir. Bu sayede metal telin korozyana karşı koyması, direncinin artması amaçlanmaktadır. Teknik özelliklerini özetlemeye çalıştığımız Çitgrass, ISO 9001 kalite garanti belgeleriyle üretilmektedir. Esas olarak bir kontrol mekanizması olan ISO 9001, hata ve kusurları azaltmayı, ortadan kaldırmayı, oluşabilecek hata ve kusurları önlemeyi amaçlamaktadır. Böylece müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak kalitede ürün ve hizmet üretimi sağlanmış olmaktadır.

Alev almayan, solmayan, bozulmayan, dökülmeyen, yıkanabilen, boya tutmayan yapısıyla dikkat çeken bir ürün grubunda yer alan dekoratif çim, destekleyici herhangi bir unsurun bulunmadığı alanlarda paneller şeklinde uygulanırken, destekleyici unsur olarak tel örgüye, duvar yüzeye, direk aralarına da uygulanabilmektedir. Destekleyici unsurun var olduğu alanlara dekoratif çim uygulanırken, 10 metrelik rulolar halinde üretilen dekoratif çim kaplama malzemesi uygun aparatlarla destekleyici unsura monte edilmektedir. Bu portatif uygulama, kullanıcıya istediği zaman dekoratif çim kaplamaları kaldırma kolaylığı sağlamaktadır. Dekoratifçim kaplamalar ve paneller, kimi zaman çim  olarak, kimi zaman çim duvar olarak kullanılmakta, uygulandığı mekânlarda yaşam algısını değiştirme olanağı sunmaktadır.

Çim  Fiyatları, (Çitgrass Fiyatları)

Çim Çfiyatları kullanılacak olan malzemeye ve ebatlara göre değişkenlik gösterebilir, güncel ve net fiyat almak için lütfen talep formunu doldurunuz, profesyonel ekibimiz en hızlı şekilde sizlere geri dönüş yapacaklardır.

 

Çitgrass Detayları;

Çitgrass, çim  türlerinden biridir. Çim gibi doğaya ait bir unsur bulundurduğundan dolayı kullanıldığı alana estetik bir görünüm verilmesini de sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde özellikle çevre düzenlemelerinde oldukça sık kullanılmaktadır. Kullanılan çim her ne kadar yapay çim olsa da park, arazi, arsa, ev bahçeleri ya da herhangi bir kuruma ait bahçelerde de son dönemlerde ilgi odağı olmuştur. Çitgrass bu kadar fazla tercih edilmesinin öncelikli sebebi oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olması ve Çitgrass fiyatları konusunda uygun miktarlar belirlenmiş olmasıdır. Çitgrass ile gerek iç mekânlarda gerekse dış mekânlarda oldukça güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Evinizin bahçesinde oldukça şık bir görünüm oluşmasını sağlayabilirken, kendinize ait kafenizin içerisine de oldukça hoş bir görünüm ile Çitgrass alanları kazandırabilirsiniz.

Çitgrass, yorucu bir bakım istemez, bu yüzden de işletmelerde fazlaca tercih edilir. Sadece çevreleme için kullanılan her türlü sistemin bakımı ve temizliğiyle sürekli olarak uğraşmak zaman kaybına neden olacağı için Çitgrass böyle bakımlar istememektedir. En az 5 yıl boyunca zarar görmeden kullanılabilir. Sarmaşığa göre çok daha iyi bir süsleme şeklidir. Sadeliği ve göz yormaması ürünü ön plana çıkaran özelliklerden biridir. Çitgrass, kötü hava koşullarına da dayanıklıdır. Yağmur, kar yağdığı zaman ıslandığında herhangi bir zarar görmez. Üretiminde kullanılan çim, paslanmaz telin üzerinde durmakta olan ve PVC malzemeden üretilmiş olan çimdir.

Ayrıca çeşitli tehlike anlarında, ufak dikkatsizlikler sonucunda oluşması muhtemel olan kazaları da göz ardı etmemek gerekmektedir.Çitgrass böyle durumlar da düşünülerek tasarlanmıştır. Çevre düzenlemesi konusunda piyasada bulunan birçok ürün, çabuk yıpranmakta ve oldukça kullanışsız olmaktadır. Fakat Çitgrass alev almıyor olması, hava koşullarına bağlı olarak renginin solmaması ya da yapısının bozulmaması gibi özellikleri bulunmaktadır. Bu konuda belirtilmesi gereken bir diğer husus  ise dekoratif çim istenildiği zaman yıkanabilmesidir. Yıkadığınız dekoratif çimler, boya ve leke tutmamakta, lekeyi hapsedip temizlenmesini zorlaştıran diğer ürünler gibi olmamaktadır. Satın almak istediğiniz dekoratif çimler için de boyutunun standart olmaması gibi bir avantaj söz konusudur. Boyutları, müşteri tarafından ayarlanan dekoratif çim çeşitleri de vardır. Müşteri tarafından belirlenen bu boyutlara bağlı olarak dekoratif çim fiyatları da değişiklik göstermektedir.

Kullanılan malzeme arttıkça ya da azaldıkça ürünün fiyatında da artma ve azalma olacaktır. Yukarıda bahsedilen bu kadar özelliği bir arada bulunduran, boyutlarına kadar sizin belirleyebiliyor olduğunuz, hem yapısal konudan en ufak bir problem yaşatmayacak hem de estetik zevkinize hitap edecek olan Çitgrass, çevre düzenlemesi konusunda en iyi yardımcılarınızdan biri olacaktır. Bunca avantaja rağmen gayet uygun olan Çitgrass fiyatları, bütçenizi de zorlamayacak ve hayal ettiğiniz gibi bir çevre düzenlemesine sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

Dekoratif çim Kullanım Alanları:

• Parklar ve bahçeler

• Yol kenarları

• Siteler

• Villalar ve çevreleri

• Sanayi bölgeleri

• Arazi

• Çevre düzenleme

• Spor kompleksleri

• Havuz çepheleri

Çitgrass gerek dayanıklılığı, gerekse estetik görüntüsü ile pek çok alanda kullanılabilmektedir. Özellikle dış mekânda rahatlıkla tercih edilen dekoraçim, mevcut bir tel örgü, duvar yüzeyi, direk aralarına rulo olarak uygulanabileceği gibi, herhangi bir destekleyici unsurun bulunmadığı alanlarda ise panel olarak uygulanabilmektedir.

Alanında uzman  çalışanlar, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Çitgrass Çim Sistemleri ve Spor Sahaları, Dekoratif çim imalatı ile de sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Bizi Arayın