Kıvırcık Paspas

 

Kıvırcık paspas PVC kullanılarak imal edilen ürünlerden biri olarak karşımıza çıkar. Dayanıklı yapısı ve özel üretim yapısı ile oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanım için oldukça uygun olan kıvırcık paspaslar, aynı zamanda farklı renk ve ebatlarıyla da tasarım olarak da göze hitap eder. Yaya trafiğinin yoğun olduğu alanlarda vazgeçilmez zemin döşeme ürünlerinden biri olduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle özellikle iş yeri ya da yürüme alanlarının yoğun olduğu bölgelerde çok fazla tercih edilir.

Firmamız, siz müşterileri için kıvırcık paspas modellerinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Farklı renk ve boylarda üretilen paspasların üretimi son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Bunun yanında üretim aşamasında hiçbir şekilde kaliteden ödün verilmez ve titiz bir işçilik örneği ortaya konur. Sizler de paspas ihtiyaçlarınızı her zaman için bizimle karşılayabilir ve sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görebilirsiniz.

Kıvırcık Paspas Özellikleri

Kıvırcık paspaslar, sahip oldukları pek çok özellik sayesinde oldukça geniş bir kullanım alanı sunar. Aslında bu paspas modelleri için kullanım alanı belirtmek yanlış olur. Çünkü ihtiyaç duyulan ve gerekli görülen hemen her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Kıvırcık paspasların özellikleri ise genel olarak aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • İç ve dış mekanlarda hem kullanışlı hem de dekoratif bir görüntü oluşturur.
  • Özel bir dokuya sahip olduğu için dışarıda gelen tozu ya da kiri alır.
  • Bunun yanında alev geciktirici özelliği ile yangın gibi durumlara karşı koruyucu görev üstlenir.
  • Herhangi bir kimyasal ürün kullanılmadan rahatlıkla temizlenebilir.
  • Kaygan zeminlerde hayat kurtarıcıdır. Özel yapısı sayesinde ayakkabı tabanı kaymaz ve aynı şekilde eğimli zeminlerde de kaymayı önler.
  • Toz ve kirleri en dip kısma hapseder. Böylece uzun süre temiz bir görüntü sergiler. Ayrıca bu özelliği ile sık sık temizlik gerektirmez.
  • Farklı renk ve boyutları ile hemen her alana uyum sağlar ve uygun çözümler üretmeye yardımcı olur.
  • Ayakkabı tabanlarındaki kir, çamur ve tozu zemine kadar indirir ve bu sayede ayakkabıların temiz olmasına da yardımcı olur.

Bizi Arayın